Po nazwie
Rodzaj obiektu
Miejscowość
Rabka – Zdrój to miasto znane głównie jako uzdrowisko, w którym leczy się choroby układu oddechowego i krążenia, głównie u dzieci. Rabka nazywana jest „Miastem Dzieci Świata”. Tytuł ...
Rabka - Zdrój Zobacz więcej
Wykonanie: NETFACTORY
www.wczasy.net

Wczasy w Rabce - Zdroju

Strona, którą w tej chwili Państwo oglądają, to bogate źródło informacji najlepszych obiektach, które warto wybrać się na wczasy w Rabce - Zdroju. Turyści, szukający miejsca na wczasy w Rabce - Zdroju, koniecznie powinni zapoznać się z ofertą obiektów noclegowych, prezentowanych na naszym portalu. Znajdują się tu propozycje noclegów hoteli, pensjonatów, a także mniej ekskluzywnych obiektów, jak gospodarstwa agroturystyczne i schroniska Rabki-Zdroju. Nasz portal został stworzony głównie z myślą o urlopowiczach, poszukujących odpowiedniego miejsca na wczasy w Rabce - Zdroju, jednak także właściciele obiektów noclegowych z Rabki-Zdroju mogą być zainteresowani naszym serwisem. Każdy, kto jest właścicielem hotelu, pensjonatu, czy domu wczasowego może zamieścić ogłoszenie o swoim obiekcie naszym portalu. Dzięki temu każdy urlopowicz szybko i łatwo znajdzie wymarzone miejsce na wczasy w Rabce - Zdroju.

Jakie miejsce na wczasy w Rabce - Zdroju polecacie?, Fajne miejsce na wczasy Rabka - Zdrój, Wyjazd na wczasy do Rabki-Zdroju, Gdzie pojechać na wczasy do Rabki-Zdroju?

Rabka – Zdrój to miasto znane w głownej mierze jako kurort uzdrowiskowy w którym leczy się choroby układu oddechowego i krążenia najczęściej u dzieci. Rabka nazywana jest„Miastem Dzieci Świata”. Tytuł ten został nadany miastu na wniosek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. W mieście usytuowane są Muzeum Orderu Uśmiechu Muzeum Polskich Rekordów i Osobliwości oraz pomnik Św. Mikołaja. Znakomite walory klimatyczne a także rozliczne trasy turystyczne - spacerowe i rowerowe wiodące na pobliskie szczyty sprawiają że miasto jest świetnym miejscem na odpoczynek i chwile wytchnienia. Godne uwagi miejsca w Rabce to Muzeum im. Orkana Muzeum Gorczańskie znanego w Gorcach malarza i poety Jana Fudali oraz kapliczka św. Floriana z XIX stulecia. W mieście umiejscowionych jest mnóstwo fantastycznie przygotowanych obiektów noclegowych oraz gastronomicznych które proponują każdemu urlopowiczowi smaczne regionalne posiłki.