Po nazwie
Rodzaj obiektu
Miejscowość
W tej chwili nie ma obiektów z Sanoka
Sanok jest przepięknym miastem, położonym w dolinie Sanu, u stóp Gór Słonnych. Malownicze krajobrazy można podziwiać wybierając się na pieszą lub rowerową wycieczkę jednym ze szlaków ...
Sanok Zobacz więcej
Wykonanie: NETFACTORY
www.wczasy.net

Sanok wczasy

W miejscowości Sanok wczasy można spędzić w wielu rozmaitych obiektach noclegowych. Turyści przyjeżdżający do Sanoka mogą wypoczywać zarówno w ekskluzywnych hotelach i pensjonatach, jak i mniej komfortowych gospodarstwach agroturystycznych, domach wczasowych i polach namiotowych. Nasz portal zawiera informacje o różnych obiektach, które oferują w miejscowości Sanok wczasy. Każdy, kto planuje wyjazd do Sanoka na wczasy może dowiedzieć się z naszej strony internetowej. Także Ci, którzy w miejscowości Sanok wczasy oferują w przeróżnych obiektach noclegowych uznają nasz serwis na bardzo przydatny. Każdy, kto może zaproponować turystom w miejscowości Sanok wczasy może umieścić ogłoszenie na naszym portalu. Dzięki temu, każdy urlopowicz w prosty i nieskomplikowany sposób znajdą ciekawy obiekt w miejscowości Sanok wczasy oferujący.

Dobre miejsce na wczasy w miejscowości Sanok, Fajne wczasy w Sanoku, Fajny wyjazd na wczasy do Sanoka, Jaki hotel na wczasy w Sanoku polecacie?

Sanok jest cudownym miastem znajdującym się w dolinie Sanu u stóp Gór Słonnych. Malownicze krajobrazy można podziwiać wybierając się na pieszą lub rowerową wycieczkę jedną ze ścieżek turystycznych lub biorąc udział w spływie kajakowym po Sanie. Będąc w Sanoku trzeba zwiedzić Zamek Królewski z XIV stulecia w którym obecnie znajduje się muzeum prezentujące przede wszystkim twórczość Zdzisława Beksińskiego. Inne warte zwiedzenia zabytki w mieście to Kościół pw. Przemienienia Pańskiego Cerkiew z XVII-wieczną ikoną Matki Boskiej z Dzieciątkiem a także rynek wraz z ratuszem i zabudowa starówki. Na ogromna uwagę zasługuje także Muzeum Budownictwa Ludowego które jest największym w Polsce skansenem. Muzeum ukazuje kulturę ludową budownictwo mieszkalne gospodarcze i sakralne Łemków Bojków Pogórzan Wschodnich i Zachodnich oraz Dolinian. Niezwykłą atrakcją skansenu jest największa i najpiękniejsza w Polsce ekspozycja malarstwa cerkiewnego.