Nasze domki położone są zaledwie 150 m od plaży, w najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego, w Rewalu. Jest to jedno z najbardziej urokliwych i najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów. Szerokie i piaszczyste plaże, klifowe wybrzeże, atrakcyjne szlaki turystyczne, wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych, stwarzają idealne możliwości, zarówno dla ceniących sobie ciszę i spokój, jak również dla zwolenników aktywnego wypoczynku.
"Pod Muzami" to zespół przytulnych, komfortowych, dwupoziomowych domków dla maksymalnie 5 osób, w pełni przygotowanych do zapewnienia gościom maksimum wygody.
Zadbaliśmy o najwyższą jakość zastosowanych materiałów tworząc eleganckie i nowoczesne miejsce.
Oferujemy Państwu:
Zapraszamy Państwa do ośrodka "Pod Muzami" przez cały rok oferując wypoczynek dla rodzin.Zachęcamy do skorzystania z pobytów weekendowych oraz specjalnych ofert andrzejkowych i sylwestrowych.
Serdecznie zapraszamy !!!
Aktualny cennik znajduje się na stronie: www.pod-muzami.pl
Grill
Ognisko
Parking
Plac zabaw
Aneks kuchenny
Część pokoi z balkonami
Telewizor
Łazienka