PENSJONAT
W pensjonacie „Domek Myśliwski” oferujemy naszym gościom noclegi w ekskluzywnych apartamentach i miłej atmosferze, dlatego spędzenie u nas urlopu będzie niezapomnianym przeżyciem.
Dom wybudowany z belek modrzewiowych w latach osiemdziesiątych w tym roku (2005) został zupełnie odremontowany. Styl, w jakim jest utrzymany, to połączenie stylu budownictwa zakopiańskiego z wystrojem inspirowanym myśliwski elementami.
Wnętrza są wykonane głównie z drewna, a trofea myśliwskie są efektem łowieckiej pasji właścicieli, czyli rodziny Zubrzyckich – leśników od trzech pokoleń. Miało to duży wpływ na urządzenie domu, albowiem znajduje się w nim wiele skór i poroży, które dodają mu wyjątkowego uroku.
Przy domu jest altana oraz całoroczny grill do dyspozycji gości.
APARTAMENTY
Apartamenty są dwu lub trzy pokojowe , każdy ma swoją łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny wyposażony w:
Apartament posiada sypialnię z dużym, dwuosobowym łóżkiem, szafkami nocnymi, itp.
Drugi pokoj jest wyposażony w bardzo wygodny narożnik rozkładany do spania dla dwóch osób . W każdym istnieje możliwość dostawki.
POKOJE CENTRUM
Nasze Pokoje są w CENTRUM KARPACZA w 100 letnim zabytkowym domu. Są komfortowo wyposażone i świeżo wyremontowane – pierwsze otwarcie na sylwestra! Pokoje można wynająć pojedynczo lub dwa naraz jako apartament z aneksem kuchennym.
Wyposażenie:
Na osoby lubiące aktywny wypoczynek czeka okolica pełna atrakcji. W odległości 300-500 m od naszych Pokoi można znaleźć basen, korty tenisowe, lodowisko, stoki narciarskie, miejsca do wspinaczki („Krucze Skały”) i jazdy konnej, np. „Western City”.
Mieszkając w CENTRUM wszystko to będziesz miał w zasięgu ręki.
Do ceny jest doliczana Urzędowa opłata klimatyczna
Zapraszamy serdecznie!
Po sezonie:
Pokoje centrum:
Ceny na weekend majowy, czerwcowy obowiązują jak w sezonie zimowym.
Sezon letni:
Od 01 lipca do 30. sierpnia:
Pokoje centrum
50 pln za dobę / osobę
Sezon zimowy:
Od 01 stycznia do 28 lutego ceny za apartament:
(ceny nie dotyczą okresu świąteczno-sylwestrowego)
Pokoje centrum:
55 pln za dobę / osobę
Do ceny jest doliczana Urzędowa opłata klimatyczna:
Poza sezonem wyjątkowe ceny promocyjne.
Wszystkie ceny w zależności od długości pobytu do uzgodnienia.
DOBA HOTELOWA ZACZYNA SIE O GODZ. 15.00 KOŃCZY SIE O GODZ. 11.00
PRZYJAZDY WYłACZNIE DO GODZ. 21.00
Możliwe jest przedłużenie pobytu lub wcześniejszy przyjazd po uzgodnieniu dopłaty.
Grill
Ogród
Parking
Aneks kuchenny
Lodówka
Telewizor
Łazienka